Strzelanina w Kopenhadze. Policja zatrzymała trzy osoby
Do strzelaniny doszło w podziemiach jednego z największych centrów handlowych w Danii. Jak podaje serwis The Copenhagen Post, ranne zostały co najmniej dwie osoby.
Jak podaje agencja Reutera, przed godziną 12 policja została powiadomiona o strzelaninie do której doszło w podziemiach centrum handlowego, pomiędzy dwiema niezidentyfikowanymi grupami.
Miejscowy dziennik "Ekstra Bladet" podał, że jeden z rannych został postrzelony w ramię a drugi w plecy. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policję.
Jak podała gazeta, w strzelaninie udział wzięło osiem osób.
RMF24,TVN24, cphpost.dk
Komentarze
Polecamy Radio Republika
Wiadomości
Tak rząd Tuska traktuje bezpieczeństwo kraju! Śliwka podaje przykład braku działań przy ustawie prezydenta
Bezrobocie? Koszty pracy? Ceny energii? Nie, problemem dla Państwowej Agencji Pracy są ogłoszenia o pracę
Najnowsze
Świątek i Zwolińska wśród kandydatek do prestiżowego plebiscytu AIPS
Kapuśniak na zimowe dni – treściwa, rozgrzewająca zupa
Bezrobocie? Koszty pracy? Ceny energii? Nie, problemem dla Państwowej Agencji Pracy są ogłoszenia o pracę