Stankiewicz: siła hejtu złych ludzi wobec posła Andruszkiewicza dowodzi, że jego nominacja jest świetną decyzją dla państwa

Artykuł
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Punkt Widzenia TV

„Siła hejtu złych ludzi, złodziei wobec świetnego posła Andruszkiewicza dowodzi, że jego nominacja jest świetną decyzją dla państwa, dla dobra naszej wspólnoty narodowej (choć niektórzy się tego Narodu wstydzą i chcą obrzucić błotem). Posłowi – jednemu z najuczciwszych – gratuluję” – napisała na Twitterze Ewa Stankiewicz-Jørgensen.

Premier Mateusz Morawiecki powołał Adama Andruszkiewicza na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji. Poseł Andruszkiewicz wystąpił z koła Wolni i Solidarni, obecnie jest parlamentarzystą niezrzeszonym.

Wojciech Skurkiewicz (PiS) ocenił, że Adam Andruszkiewicz to „bardzo dobry i aktywny poseł młodego pokolenia”. – Też w obszarze cyfrowym, więc jestem przekonany, że na powierzonym odcinku będzie sobie radził znakomicie – mówił.

Dziennikarka Ewa Stankiewicz również wyraziła swojej poparcie dla młodego polityka.

„Siła hejtu złych ludzi, złodziei wobec świetnego posła Andruszkiewicza dowodzi, że jego nominacja jest świetną decyzją dla państwa, dla dobra naszej wspólnoty narodowej (choć niektórzy się tego Narodu wstydzą i chcą obrzucić błotem). Posłowi – jednemu z najuczciwszych – gratuluję” – napisała na Twitterze.

Źródło: twitter.com/tvn24.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy