Stallone, Willis czy Schwarzenegger? Algorytm wyliczył, kto jest królem kina akcji

Artykuł
kadr z filmu „Niezniszczalni"
materiały prasowe

Firma bukmacherska BetVictor z Gibraltaru stworzyła program, który po zsumowaniu filmowych trafień z karabinu, pistoletu i kuszy oraz śmiertelnych ciosów i kopnięć potrafi wskazać najbardziej zabójczego twardziela.

Według tych wyliczeń, najskuteczniejszym zabijaką, mimo upływających lat, pozostaje Arnold Schwarzenegger. W eksterminacji ekranowych nieprzyjaciół niemal dorównuje mu Jason Statham. Bruce Willis, który w cyklu filmów „Szklana pułapka” zniszczył populację co najmniej trzech miast, zajmuje trzecie miejsce.

Na kolejnych pozycjach są: Jet Li, Tom Cruise, Sylvester Stallone, Chuck Norris, Michelle Rodriguez, Michelle Yeoh i Pam Grier. Pozostaje pytanie, czy Sylvester Stallone, który w październiku zakończył zdjęcia do filmu „Samarytanin”, w najbliższym czasie nadrobi stratę do lidera. Do tej pory nie ogłoszono bowiem, czy film pojawi się w kinach, czy też wyłącznie na platformach VOD.

W zestawieniu najskuteczniejszych filmowych eksterminatorów brakuje też takich osobowości jak Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren czy Steven Seagal. Od niemal siedmiu lat mówi się jednak o nakręceniu czwartej części „Niezniszczalnych” z udziałem Pierce’a Brosnana i Antonio Banderasa. Wyścig trwa!

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy