Sprawdź gdzie i kiedy latał były premier Donald Tusk [PEŁNA LISTA]

Artykuł
Flickr/EU2017EE Estonian Presidency/CC BY 2.0

Na stronie internetowej KPRM pojawił się wykaz lotów Tuska, obejmujący okres, gdy był on premierem. Dokument zawiera 573 pozycje. Wcześniej opublikowano już podobne wykazy lotów, Beaty Szydło, obecnego premiera Mateusza Morawieckiego, byłego marszałka Sejmu – Marka Kuchcińskiego i obecnego marszałka Senatu - Stanisława Karczewskiego.

W zeszły piątek na stronie KPRM został opublikowany wykaz lotów urzędującego premiera Mateusza Morawieckiego, który zapowiedział wcześniej szef KPRM Michał Dworczyk.

We wtorek wieczorem na stronie internetowej KPRM opublikowano wykaz lotów b. premier Beaty Szydło, która sama zwróciła się z prośbą o publikację tych informacji. W środę po południu opublikowano wykaz lotów byłej premier Ewy Kopaczy, który obejmował 47 pozycji.

Teraz możemy zapoznać się z listą lotów Donalda Tuska jako premiera.

Wykaz lotów byłego premiera Donalda Tuska opublikowanych na stronie Kancelarii Premiera zawiera 573 pozycje. Pierwszy lot jest datowany na 30.11.2007 r., ostatni - na 05.09. 2014 r. Donald Tusk był premierem od 16 listopada 2007 r. do 22 września 2014 r.

 

Lista lotów Tuska, zawiera 573 pozycje.

Lista 573 lotów Donalda Tuska dostępna jest na stronie internetowej KPRP

 

Czytaj także:

Sasin: druga strona sporu politycznego tej wojny ideologicznej chce

 

Źródło: KPRM, media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy