Smog w Warszawie! W czwartek komunikacja miejska za darmo
W związku z prognozowaną gorszą jakością powietrza, w czwartek mieszkańcy Warszawy będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej - poinformował wiceprezydent stolicy Michał Olszewski. Zaapelował też, aby w tym dniu warszawiacy pozostawili samochody w domu.
Komunikat ZTM:
W związku z prognozowanym pogorszeniem się jakości powietrza w Warszawie, 15 grudnia komunikacja miejska jest bezpłatna. Bezpłatne przejazdy obowiązują od początku do końca kursowania linii dziennych w pierwszej i drugiej strefie biletowej, we wszystkich środkach komunikacji miejskiej ZTM (pociągach KM i WKD w strefie Wspólnego Biletu) oraz autobusach linii L i Ł.
Bezpłatne jest również korzystanie z parkingów P+R.
Władze Warszawy apelują także o powstrzymanie się od palenia w kominkach i przypominają o obowiązującym całkowitym zakazie opalania domowych pieców śmieciami i odpadami.
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź