Skandaliczne! Poseł PO miał przeszukiwać rzeczy posłów PiS na sejmowej sali obrad!
Dziś podczas konferencji prasowej wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki poinformował, że na stronie Sejmu RP znajduje się nagranie, na którym można zobaczyć posła PO, który przeszukuje na sali sejmowej rzeczy pozostawione przez posłów Prawa i Sprawiedliwości.
- Chcielibyśmy się podzielić nieprzyjemną wiadomością. To nie jest żadna nowość, na stronie Sejmu jest nagranie z sali obrad w czasie gdy trwały głosowania i bezpośrednio po nich. Kamery na sali były włączone i jest to nagranie z okolic północy. W czasie tego nagrania widać dokładnie znanego posła Platformy, który przeszukuje rzeczy pozostawione na sali przez posłów Prawa i Sprawiedliwości. Były tam pozostawione różne rzeczy, dokumenty, torebki posłanek – powiedział podczas konferencji marszałek Terlecki.
Marszałek Terlecki na dowód pokazał zdjęcie z nagrania, na którym widać mężczyznę szperającego w dokumentach pozostawionych na sali sejmowej. - Na nagraniu pojawia się za chwilę posłanka Platformy i wyciągane są dokumenty, które następnie krążą po sali i są im robione zdjęcia. Myślę, że jest to wiadomość przykra, a zdarzenie obrzydliwe – dodał Terlecki.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Wielki pożar centrum handlowego w Królewcu. Ogień objął też zaparkowane auta
„Lekcja z Heleną” – ogólnopolski konkurs na scenariusz katechezy inspirowany życiem Heleny Kmieć
Węgry reagują na materiały wybuchowe przy gazociągu w Serbii. Orban wysyła wojsko, jest komentarz Ukrainy