Schetyna w Kielcach: Dzisiaj naszym trenerem i kapitanem jest Ewa Kopacz

Artykuł
zrzut z Polsat News

– W polityce jak w sporcie potrzebna jest praca zespołowa, a drużyna ma zawsze jednego kapitana i jednego trenera. Dzisiaj naszym trenerem i kapitanem jest Ewa Kopacz – mówił Schetyna na konwencji PO w Kielcach.

Schetyna nawiązał również do innego sportu – żeglarstwa. – Tobie dzisiaj Ewo życzę żebyś mocno trzymała ster, żebyś miała busolę w głowie i poprowadziła nas do zwycięstwa – zwrócił się do premier.

Szef MSZ podkreślał, że zostały ostatnie godziny kampanii i w związku z tym potrzebna jest mobilizacja. – To ostatnia prosta, ostatnie godziny – mówił.

– Jesteśmy szczęśliwi, że pani premier przyjęła zaproszenie, żeby w Kielcach zamknąć kampanię. To jest ważny moemnet dla Kielc, dla nas wszystkich, dla ludzi PO – podkreślał startujący z Kielc Schetyna. – Wszystko jeszcze przed nami, ten region potrzebuje inwestycji, potrzebuje zaangażowania każdego rządu i każdego Sejmu. Polska nie może się dzielić na Polskę wielkich miast, dzisiaj przed nami organizacja inwestycji w polsce lokalnej, regionalej, tej której nie lubi tak bardzo prezes Kaczyński – dodawał.


Źródło: Polsat News

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy