Sakiewicz: działania ruchu LGBT noszą znamiona terroryzmu

red. Tomasz Sakiewicz odniósł się do ostatnich wydarzeń inspirowanych przez aktywistów LGBT.
TV Republika

Gościem porannej audycji TV Republika był red. Tomasz Sakiewicz, który skomentował ostatnie wydarzenia jakie miały miejsce z udziałem aktywistów LGBT oraz zatrzymania Michała Sz.

Tomasz Sakiewicz odnosząc się do ostatnich manifestacji LGBT zauważył, że niektóre działania tego ruchu noszą znamiona terroryzmu 

– Czym jest terroryzm? Terroryzm to jest zastraszanie opinii publicznej, która nie godzi się na jakiś program lub na jakieś działania – wskazywał red. Naczelny „Gazety Polskiej.”

– Przecież oni wchodzą do kościołów, napadają na działaczy katolickich, biją ich niszczą mienie, profanują wizerunki święte dla katolików, próbując wymusić swój program polityczny i jeszcze co gorsza, kiedy ktoś mówi, że oni mają jakąś ideologię, którą próbują wymusić, to jest oskarżany o nietolerancję dla homoseksualistów, bo przecież coś takiego jak ideologia LGBT nie istnieje – zaznaczył red. Sakiewicz.

Terroryzują ludzi mówiąc, że (…) nie mają programu, i próbują (…) ten program narzucić – ocenił.

Przekształcenie cywilizacji

Tomasz Sakiewicz podkreślił, że ruch LGBT ma na swoich sztandarach bardzo radykalny program.

– Jest on bardzo radykalną zmianą całego społeczeństwa, w zasadzie uszkodzeniem całej znanej nam cywilizacji. – powiedział dziennikarz.

Jak zauważył ruch LGBT dla wielu jest sposobem na pozyskanie środków finansowych m.in. z instytucji publicznych czy źródeł zagranicznych.

– Większość homoseksualistów nie chce mieć nic wspólnego z tym co oni wyrabiają. Trzeba też pamiętać, że większość aktywistów LGBT to są osoby heteroseksualne, które wykorzystują sytuację do tego, żeby zarobić pieniądze, bo przecież oni są mocno finansowani np. z kasy Warszawy czy przez ludzi typu George Soros. – stwierdził publicysta.

Radykalizacja

W ocenie red. Sakiewicza ruch LGBT będzie się radykalizował.

– Żeby istnieć muszą stosować coraz bardziej radykalne metody. (…) Będą podkręcać atmosferę, będą takie sytuacje, że rzeczywiście zrobią komuś krzywdę. 

Margot czy Michał Sz?

Odniósł się również do aresztowania Michała Sz. - przedstawiającego się jako Małgorzata Sz. "Margot" – podejrzanego o dokonanie czynu chuligańskiego polegającego na udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu działacza fundacji pro-life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji. Chodzi o zdarzenia z 27 czerwca tego roku. Taki czyn zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Michał Sz. W areszcie uskarża się m.in. na umieszczenie go na oddziale dla mężczyzn. 

– To nie jest tak że jedna osoba narzuca pozostałym powszechnych norm. – powiedział Tomasz Sakiewicz w odniesieniu do postulatów aktywisty.

– Dobrze, że on się podaje za kobietę a nie którąś z pozostałych pięćdziesięciu płci, które oni wymieniają (…) wyobraźmy sobie, że on się poda za szesnastą czy dwudziestą płeć to będzie trzeba zrobić pięćdziesiąt kilka oddziałów więzień dla kolejnych płci, które oni sobie wymyślą i niedługo się okaże, że w ogóle nie można ich wsadzać do więzień, nawet jak kogoś zabija, bo wreszcie zabraknie rodzajów płci dla ich wyobrażeń. – mówił gość poranka.

– Nikt nie musi wierzyć w Boga, nie musi miłować bliźniego, ale musi przestrzegać prawa, które było już dawno ustanowione i które pozawala wszystkim normalnie żyć.  – ocenił.

 

 

Tomasz Sakiewicz skomentował także sytuację na Białorusi.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy