Sagi transferowej Lewandowskiego ciąg dalszy... Kolejny klub zainteresowany napastnikiem

Artykuł
twitter.com

Transferowa spekulacja nt. klubu, do którego trafi Robert Lewandowski, trwa w najlepsze. Francuskie "L'Equipe" dotarło do informacji, z których wynika, że Polak miał przedstawić swojemu agentowi Piniemu Zahaviemu cztery zespoły. Tylko z nimi jest skłonny negocjować letni transfer.

Zmiana agenta przez Roberta Lewandowskiego  (wcześniej współpracował z Cezarym Kucharskim) wywołała medialną burze. Kapitan reprezentacji Polski związał się umową z 74-letnim Pinim Zahavim, specjalistą od głośnych transferów. 

Francuska gazeta "'Equipe" powołuje się na informatora z otoczenia Lewandowskiego, który ujawnił, że obecny agent negocjuje letni transfer z czterema klubami. Gazeta wymieniła trzy z nich: Real Madryt, Paris Saint-Germain oraz Chelsea Londyn. Czwarty z nich wciąż pozostaje zagadką.

Bayern nie jest jednak skłonny do "oddania" swojej gwiazdy. Lewandowskiego wciąż obowiązuje kontrakt z niemieckim klubem do końca czerwca 2021 roku. Pieniądze, które zaproponują ewentualni nabywcy napastnika, mogą skłonić władze klubu do zmiany decyzji. To prawdopodobnie ostatni moment by zarobić na 30-letnim snajperze, który do Monachium trafił za darmo.

Lewandowski w tym sezonie zdobył 35 bramek w 39 meczach Bayernu, z kolei ogółem w 186 meczach strzelił 145 goli. "Lewy" jest graczem monachijskiego klubu od sezonu 2014/15, od tamtego czasu co roku wygrywa z drużyną mistrzostwo Niemiec.

Źródło: eurosport.interia.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy