Prezydent Duda doceni Roberta Lewandowskiego. Odznaczenie dla piłkarza Bayernu
Ostatni rok był udany dla Roberta Lewandowskiego. Piłkarz otrzymał najważniejsze piłkarskie nagrody. W poniedziałek 22 marca prezydent Andrzej Duda wyróżni Lewandowskiego kolejną - Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. To trzecie najważniejsze odznaczenie cywilne w kraju.
Spotkanie odbędzie się w Pałacu Prezydenckim. Z rąk Andrzeja Dudy, Robert Lewandowski, odbierze wysokie odznaczenie państwowe.
Będzie to Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. Odznaczenie to przyznawane jest za wybitne osiągnięcia na różnych polach, także w sporcie.
Napastnik Bayernu Monachium w minionych miesiącach zdobył szereg nagród indywidualnych oraz drużynowych. Lewandowski otrzymał także statuetkę FIFA The Best dla najlepszego piłkarza świata.
W reprezentacji Polski Lewandowski wystąpił 116 razy. W tym czasie 63-krotnie wpisał się na listę strzelców. Przed szansą na powiększenie tego dorobku stanie już w przyszłym tygodniu.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
BĘDZIE BLACKOUT? Magazyny energii to już nie wybór, to konieczność?
„Stoimy z USA!” – mocne przemówienie Karola Nawrockiego na CPAC!
PILNE: zawiadomienie ws. ministra infrastruktury. Sprawa trafia do prokuratury
Kamil Stoch kończy karierę. Wiadomo, ile wyniesie jego olimpijska emerytura
"Ludzie zapożyczają się, żeby kupić produkty na Święta". Mocne słowa Semeniuk-Patkowskiej pod adresem Tuska
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Dziennikarze TV Republika triumfują w Nagrodach SDP 2026. Główne wyróżnienie dla Katarzyny Gójskiej