Prezes Kaczyński napisał list do Polaków. „Rozstrzygać się będzie przyszłość naszej Ojczyzny”

Artykuł
Telewizja Republika

"W wyborach do parlamentu rozstrzygnie się przyszłość naszej Ojczyzny oraz dalsze losy dobrej zmiany, dlatego proszę Polaków, aby jesienią jeszcze tłumniej udali się do urn wyborczych i oddali jeszcze więcej głosów na PiS" - napisał prezes PiS Jarosław Kaczyński w liście do Polaków.

 

W liście opublikowanym na Twitterze PiS, prezes Kaczyński podziękował wyborcom za udzielenie poparcia jego partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz za głosy oddane na kandydatów PiS. 

- Jesteśmy państwu bardzo wdzięczni za okazane nam zaufanie. To właśnie dzięki państwu, dzięki wszystkim osobom, które doceniły naszą wiarygodność, odnieśliśmy ten jakże cenny, wybroczy sukces - podkreślił Kaczyński. 

Autor listu wskazał, że po ważnych wyborach do PE, teraz czekają nas jesienne wybory do Sejmu i Senatu.

- To w nich rozstrzygać się będzie przyszłość naszej Ojczyzny oraz dalsze losy dobrej zmiany - napisał Kaczyński. 

Wskazał także, że PiS musi w wyborach parlamentarnych uzyskać bezwzględną większość, czyli zdobyć ponad połowę mandatów do Sejmu, wskazując że jest to dla pomyślności naszej Ojczyzny sprawa kluczowa.

- Dlatego już dzisiaj pragnę państwa prosić, byście jesienią jeszcze tłumniej udali się do urn wyborczych i oddali jeszcze większą liczbę głosów na Prawo i Sprawiedliwość, a także jeszcze mocniej wspierali podczas kampanii wyborczej naszych kandydatów - oświadczył Kaczyński. 

Zapewnił również, że politycy PiS będą "jeszcze ciężej pracować dla Polski, jeszcze ciężej pracować na rzecz wzrostu jakości oraz poziomu życia wszystkich Polaków". 

Na koniec listu, Kaczyński życzył Polakom zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. "Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze pozdrowienia i wyrazy głębokiego szacunku" - podkreślił prezes PiS. 

 

 

 

 Czytaj także:

„Zwycięstwo Kaczyńskiego i wielka porażka Tuska”

Źródło: twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy