Prezes Kaczyński: Mamy 21 trudnych miesięcy. Walki o to, by dobra zmiana trwała, zmieniała Polskę, dawała Polsce wielką szansę

Artykuł
Telewizja Republika

Zwycięstwa PiS będą służyły temu wyrównaniu, tej równości. To równość nie tylko tego, co w tym momencie, to także równość szans dla młodego pokolenia, dla tych, którzy dzisiaj są dziećmi – – powiedział prezes Jarosław Kaczyński w trakcie konwencji w Opolu.

– Mamy 21 trudnych miesięcy. Walki o to, by dobra zmiana trwała, zmieniała Polskę, dawała Polsce wielką szansę, która już dziś weryfikowana w najlepszym tego słowa znaczeniu – powiedział prezes Jarosław Kaczyński w trakcie konwencji w Opolu.

– Zwycięstwa PiS będą służyły temu wyrównaniu, tej równości. To równość nie tylko tego, co w tym momencie, to także równość szans dla młodego pokolenia, dla tych, którzy dzisiaj są dziećmi – kontynuował polityk. 

– Przypomnę przykład, do którego już się odwoływałem. Chodzi o prezesa Orlenu Daniela Obajtka. Kiedy był wójtem Pcimia, osobiście co tydzień objeżdżał wszystkich tych najbardziej poszkodowanych, rozmawiał z nimi, wspierał ich i organizował wsparcie materialne. Dzisiaj w naszym programie jest wsparcie dla seniorów, dzieci. Jest wiele przedsięwzięć zmierzających do tego, by minimum życiowego komfortu było zapewnione – dodał Jarosław Kaczyński.

Źródło: 300polityka.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy