Prezes Kaczyński: Chcemy być dumni z naszych przodków, a naszym dzieciom i wnukom zostawić Polskę silną, szczęśliwą, dostatnią i wielką

Artykuł
Twitter @PISORGPL

– Wszystko co proponujemy, to racjonalny plan zmierzający do tego, by gospodarka postkomunistyczna raz na zawsze się skończyła - powiedział prezes Jarosław Kaczyński podczas konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości w Pile.

– Chcemy, poprzez wsparcie biznesu, doprowadzić do tego, by Polska rozwijała się w szybkim tempie - powiedział Jarosław Kaczyński. 

– Dzisiaj państwo działa dla dobra społeczeństwa - podkreślił. 

– Chcemy, by z rozwoju gospodarczego korzystali wszyscy - dodał prezes Prawa i Sprawiedliwości. 

– 13 października pójdźmy na wybory i głosujmy na Prawo i Sprawiedliwość. Wtedy będziemy mogli dalej zmieniać Polskę, by była jeszcze lepsza – zaapelował polityk. 

–  Chcemy być dumni z naszych przodków, a naszym dzieciom i wnukom zostawić Polskę silną, szczęśliwą, dostatnią i wielką - mówił lider PiS. 

–  Państwo teoretyczne może tylko szkodzić, prowadzić do okradania kraju, czego przykładem jest afera VAT-owska. Musimy budować nowy system - Rzeczypospolitej wolnych i równych Polaków - stwierdził. 

– Musimy dbać o przyszłość, o przyszłe Polesia, o polską rodzinę. - dodał Jarosław Kaczyński. 

–  Dzieci muszą być chronione, są wielkim skarbem - ocenił prezes. 

– Naszą propozycją dla Polaków jest budowa Polski wolnej, która dąży do zrealizowania polskiej wersji państwa dobrobytu – mówił.

–  Wszystko co proponujemy, to racjonalny plan zmierzający do tego, by gospodarka postkomunistyczna raz na zawsze się skończyła - podkreślił polityk. 

– Polska musi być krajem, którego gospodarka opiera się na wysokich technologiach, a nie niskich płacach - stwierdził prezes Kaczyński. 

– Proszę o pracę, wysiłek i determinację, a wtedy zwyciężymy – zaapelował. 

Źródło: twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy