Pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości zmarł z powodu koronawirusa
Zmarł jeden z pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości. Przyczyną śmierci było zarażenie koronawirusem – poinformował portal wPolityce.pl. – Był dobrym, szlachetnym i lubianym przez wszystkich człowiekiem – powiedział portalowi wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski
Zmarł jeden z pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości. Przyczyną śmierci było zarażenie koronawirusem – poinformował portal wPolityce.pl. – Był dobrym, szlachetnym i lubianym przez wszystkich człowiekiem – powiedział portalowi wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski.
Informację o śmierci pracownika Ministerstwa Sprawiedliwości przekazała rzeczniczka MS Agnieszka Borowska. – W ciągu ostatniego niespełna miesiąca nie miał kontaktu z innymi pracownikami resortu – wyjaśniła w rozmowie z wPolityce.pl.
– Jesteśmy głęboko poruszeni informacją o śmierci naszego pracownika, która pokazuje jak straszny jest koronawirus. Od prawie miesiąca przebywał na urlopie, a potem na zwolnieniu lekarskim – powiedziała Borowska. Jak wyjaśniła, „podczas jego nieobecności okazało się, że jest zarażony koronawirusem”.
– Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość, że choroba go pokonała. Zmarł w szpitalu – przekazała. – Jest nam bardzo przykro. Łączymy się bólu z jego bliskimi i zapewniamy o udzieleniu wszelkiej niezbędnej pomocy rodzinie zmarłego – dodała.
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada