Pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości zmarł z powodu koronawirusa

Artykuł

Zmarł jeden z pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości. Przyczyną śmierci było zarażenie koronawirusem – poinformował portal wPolityce.pl. – Był dobrym, szlachetnym i lubianym przez wszystkich człowiekiem – powiedział portalowi wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski

 

Zmarł jeden z pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości. Przyczyną śmierci było zarażenie koronawirusem – poinformował portal wPolityce.pl. – Był dobrym, szlachetnym i lubianym przez wszystkich człowiekiem – powiedział portalowi wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski.

 

 

Informację o śmierci pracownika Ministerstwa Sprawiedliwości przekazała rzeczniczka MS Agnieszka Borowska. – W ciągu ostatniego niespełna miesiąca nie miał kontaktu z innymi pracownikami resortu – wyjaśniła w rozmowie z wPolityce.pl.

 

– Jesteśmy głęboko poruszeni informacją o śmierci naszego pracownika, która pokazuje jak straszny jest koronawirus. Od prawie miesiąca przebywał na urlopie, a potem na zwolnieniu lekarskim – powiedziała Borowska. Jak wyjaśniła, „podczas jego nieobecności okazało się, że jest zarażony koronawirusem”.

 

– Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość, że choroba go pokonała. Zmarł w szpitalu – przekazała. – Jest nam bardzo przykro. Łączymy się bólu z jego bliskimi i zapewniamy o udzieleniu wszelkiej niezbędnej pomocy rodzinie zmarłego – dodała.

Źródło: TVP info, Media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy