Poniedziałkowe popołudnie najlepiej spędzić z TV Republika. Zaczynamy o 16:00
A w programie ciekawi goście, niebanalne komentarze i gorące dyskusje.
Na początek gośćmi Adriana Stankowskiego w programie „Republika po południu” będą Jarosław Urbaniak z KO, senator PSL Jan Filip Libicki, Marek Ast z PiS oraz senator Lewicy Wojciech Konieczny.
O 16:55 gościem programu będzie wicemarszałek Sejmu z ramienia PiS Małgorzata Gosiewska.
O 17:15 gościem programu „Nie daj się epidemii” będzie gen. dyw. Grzegorz Gielerak.
A o 17:35 zapraszamy na program „Wolne głosy”, w których gościć będzie prof. Waldemar Paruch, politolog z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
O 17:55 gościem programu „Wolne głosy zagranica” będzie Robert Szaj, dyrektor TVP Nauka, prywatnie miłośnik astronomii.
O 19:05 gościem „Dziennikarskiego pokera” będzie wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński.
O 20:00 Katarzyna Gójska zaprasza na program „W Punkt”. Jej gośćmi będą prof. Henryk Domański oraz dr Tomasz Żukowski.
A o 20:25 Jacek Sobala będzie rozmawiał z widzami w programie „Mówi się”.
I na zakończenie o 21:00 gośćmi Tomasza Terlikowskiego w programie „Starcie cywilizacji” będą Tomasz Stawiszyński z TOK FM oraz wirusolog Włodzimierz Gut.
Gorąco zapraszamy.
Najnowsze
Przecieki maturalne? Sprawa może trafić do prokuratury!
POCZOBUT DEMASKUJE LEWICĘ! „Pamięć bohaterów jest szargana”
Żukowska ujawniła kulisy decyzji. Przedstawiciele koalicji 13 grudnia celowo ominęli uroczystości 3 maja z udziałem Nawrockiego