Polska wolontariuszka zamordowana w Boliwii! Napastnik zadźgał ją nożem!
Polska wolontariuszka Helena Kmieć przebywająca na placówce w Boliwii została zadźgana nożem podczas napadu, który miał miejsce 24 stycznia nad ranem polskiego czasu. Dziewczyna pracowała w ochronce dla dzieci w mieście Cochabamba, tam właśnie nastąpił napad.
Helena Kmieć do Boliwii dotarła zaledwie dwa tygodnie wcześniej wraz z koleżanką, Anitą Szuwald. Obie pracowały w ochronce dla dzieci prowadzonej przez Siostry Służebniczki Dębickie w mieście Cochabamba w środkowej Boliwii.
Nad ranem polskiego czasu doszło do napadu na ochronkę, podczas którego ugodzona nożem została Helena Kmieć. Pomimo prób ratowania życia, dziewczyna zmarła.
Wspólnota Wolontariatu Misyjnego Salwator prosi o modlitwę za dziewczynę oraz jej bliskich.
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada