Polscy szczypiorniści bez medalu Igrzysk Olimpijskich
Reprezentacja Polski w piłce ręcznej przegrała z Niemcami mecz o brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.
Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 13:17.
Walka na początku spotkania była dość wyrównana, jednak – niestety – z minuty na minutę, nasz zespół grał coraz słabiej, przegrywając ostatecznie spotkanie 25:31.
TVP Info, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Zmarł pacjent po nastawieniu barku. Tragedia w szpitalu rządzonym przez KO i PSL
Bruksela go spławi? Szokujące słowa o przyszłości Donalda Tuska!
Kryzys w Volkswagenie. Niemcy w rozpaczy: to symbol powolnego upadku naszego kraju