Polscy szczypiorniści bez medalu Igrzysk Olimpijskich
Reprezentacja Polski w piłce ręcznej przegrała z Niemcami mecz o brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.
Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 13:17.
Walka na początku spotkania była dość wyrównana, jednak – niestety – z minuty na minutę, nasz zespół grał coraz słabiej, przegrywając ostatecznie spotkanie 25:31.
TVP Info, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!