Polscy szczypiorniści bez medalu Igrzysk Olimpijskich
Reprezentacja Polski w piłce ręcznej przegrała z Niemcami mecz o brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.
Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 13:17.
Walka na początku spotkania była dość wyrównana, jednak – niestety – z minuty na minutę, nasz zespół grał coraz słabiej, przegrywając ostatecznie spotkanie 25:31.
TVP Info, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Setki tysięcy Polaków przeciw ideologizacji szkoły. Podpisy trafiły do MEN i KPRM
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata