Polscy szczypiorniści bez medalu Igrzysk Olimpijskich
Reprezentacja Polski w piłce ręcznej przegrała z Niemcami mecz o brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.
Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 13:17.
Walka na początku spotkania była dość wyrównana, jednak – niestety – z minuty na minutę, nasz zespół grał coraz słabiej, przegrywając ostatecznie spotkanie 25:31.
TVP Info, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!
Upał osiągnie apogeum. IMGW ostrzega przed 42 st. C i gwałtowną zmianą pogody