Polscy naukowcy są gotowi produkować medyczną marihuanę
Jak poinformowało Radio ZET, polscy naukowcy z Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich są w stanie zacząć produkować medyczną marihuanę.
Zapewnienia, że polscy naukowcy są w stanie wyprodukować medyczną marihuanę, pasły z ust pracowników Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich. Ich zdaniem takie rozwiązanie sprawiłoby, że polscy pacjenci mogliby kupować lekarstwa po dużo tańszej cenie, jednak produkcja i sprzedaż medycznej marihuany musi odbywać się pod kontrolą państwa.
Ministerstwo Zdrowia podchodzi do tego pomysłu z dystansem, ale być może w październiku tematem medycznej marihuany zajmie się Sejm.
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Adam Konkol o Annie Wyszkoni: "miliony dzięki moim piosenkom, a teraz chce ode mnie 300 tys. zł za majtki"
Bardella wyprzedza wszystkich rywali w nowym sondażu. Wykluczenie Le Pen nie zatrzymało faworyta wyborów we Francji
Najnowsze
Adam Konkol o Annie Wyszkoni: "miliony dzięki moim piosenkom, a teraz chce ode mnie 300 tys. zł za majtki"
Rekordowe koszty bezpieczeństwa na niemieckich jarmarkach bożonarodzeniowych
Rozbili samochód pary, zgwałcili dziewczynę na jego oczach
Wielka Brytania: tysiące tureckich fryzjerów to przykrywka mafii
Historyczny przełom w Niemczech. Całkowita zmiana kursu
Bardella wyprzedza wszystkich rywali w nowym sondażu. Wykluczenie Le Pen nie zatrzymało faworyta wyborów we Francji
Książę Filip był przeciwny ślubowi Harry’ego i Meghan? „Z aktorkami można się spotykać, ale się ich nie poślubia”