Policyjny miś dla dzieci potrzebuje imienia. Konkurs trwa do 7 marca

Artykuł
Miś powstał z myślą o dzieciach, którym przytrafiła się trudna i przykra sytuacja
Fot. policja.pl

Sympatyczny miś policjant nie ma jeszcze imienia. Dlatego Policja zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (oczywiście przy wsparciu rodziców) do udziału w konkursie na najbardziej oryginalne i pomysłowe imię dla dzielnego pluszaka.

Miś powstał z myślą o dzieciach, którym przytrafiła się trudna i przykra sytuacja. Jego zadaniem jest pocieszyć i poprawić humor. Jak więc powinien się nazywać?

Sulęcińska Policja chętnie włącza się w różnego rodzaju inicjatywy związane z integracją lokalnej społeczności. Z inicjatywy włodarzy z okazji 777. rocznicy uzyskania praw miejskich przez Sulęcin powstał kalendarz wydarzeń organizowanych z tej okazji. Nie zabrakło tych przygotowanych przez Komendę Powiatową Policji – ogłoszono konkurs na najbardziej pomysłowe imię dla policyjnego misia.

pol_670_03

Policjanci zapewniają, że wiedzą z doświadczenia, iż jeżeli sprawa idzie o bezgraniczną wyobraźnię, zawsze można liczyć na najmłodszych. Dlatego konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zamieścić komentarz pod postem na Facebooku, zawierający wybrane imię dla pluszaka. Ogłoszenie wyników nastąpi pod postem konkursowym 10 marca.

Źródło: policja.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy