Platforma Obywatelska wyrzuciła troje posłów, którzy nie chcieli zagłosować za liberalizacją aborcji!
Wykluczeni zostali Marek Biernacki, Joanna Fabisiak i Jacek Tomczak. Cała trójka zagłosowała wczoraj za odrzuceniem projektu proaborcyjnego "Ratujmy Kobiety". O wykluczeniu poinformował dzisiaj rzecznik PO Jan Grabiec.
Twitter
Komentarze
Najnowsze
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu
Już blisko 600 osób nie żyje po trzęsieniu ziemi w Wenezueli [DRAMATYCZNE NAGRANIA]
Tragiczna interwencja w Kołobrzegu. 35-latek zmarł mimo godzinnej reanimacji