PiS rusza w drogę! Prezesa Kaczyńskiego zastąpi premier Morawiecki

Artykuł
Gazeta Polska

W sobotę i niedzielę w całej Polsce zaplanowane są kolejne spotkania z udziałem polityków PiS. Z wyborcami spotkają się m.in. premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Beata Szydło, marszałek Senatu Stanisław Karczewski, a także ministrowie: rodziny, rolnictwa i infrastruktury.

Premier Morawiecki spotka się w sobotę o godz. 15 z mieszkańcami Garwolina (woj. mazowieckie). Według wcześniejszych zapowiedzi w dyskusji z wyborcami miał wziąć udział prezes Prawa i Sprawiedliwości, jednak - jak poinformowała w piątek rzeczniczka PiS Beata Mazurek - Jarosław Kaczyński przechodzi w sobotę badania.

"Jutro z mieszkańcami Garwolina spotka się Premier Morawiecki. Prezes Jarosław Kaczyński przechodzi badania, które uniemożliwiają mu przyjazd na zapowiedziane spotkanie" - napisała Mazurek w piątek wieczorem na Twitterze.

"My dzisiaj coś zaczynamy - zaczynamy wielką drogę po Polsce i jednocześnie zaczynamy wielką rozmowę z Polakami" - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy.

Jak podkreślał, choć trwa "dobra zmiana", to trzeba ją "nieustannie podtrzymywać". "Podtrzymywać także poparcie dla niej, bo w życiu publicznym, w życiu politycznym nic nie jest dane raz na zawsze, nic nie jest dane na długo. Trzeba nieustannie pracować, nieustannie rozmawiać" - przekonywał Kaczyński.

Źródło: Telewizja Republika, onet.pl, interia.pl media, Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy