PiS apeluje do PO o zdecydowane odcięcie się od wypowiedzi Lewandowskiego

Artykuł
twitter.com/pisorgpl

– Trzeba ponosić elementarną odpowiedzialność za słowa. Nie można tego rodzaju figur retorycznych wygłaszać. Apelujemy do PO o zdecydowane odcięcie się od tej wypowiedzi – mówił podczas konferencji prasowej Michał Dworczyk, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

– Są powody, aby Parlament Europejski po raz kolejny zajmował się Polską, choć termin na taką debatę nie jest korzystny. Parlament Europejski jest w gorączce wyborczej, patrzy na Aleppo, a powinien patrzeć na ulice Warszawy – powiedział wczoraj eurodeputowany PO, 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Beata Mazurek oraz Michał Dworczyk, posłowie Prawa i Sprawiedliwości zaapelowali do Platformy Obywatelskiej o odcięcie się od tej wypowiedzi europosła. 

– Trzeba ponosić elementarną odpowiedzialność za słowa. Nie można tego rodzaju figur retorycznych wygłaszać. Apelujemy do PO o zdecydowane odcięcie się od tej wypowiedzi. Zestawienie dramatycznej sytuacji w Aleppo z Polską to brak elementarnej odpowiedzialności za słowa – powiedział Michał Dworczyk. 

Źródło: twitter.com/pisorgpl, telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy