Piękny gest premiera Morawieckiego! Odwiedził kadrę – zobacz z kim

Artykuł
twitter.com/PremierRP

Premier Mateusz Morawiecki przybył wczoraj do Arłamowa, gdzie gościł na otwartym treningu reprezentacji Polski. Piłkarze kadry narodowej przygotowują się do mistrzostw świata w Rosji. Premier wykorzystał wczorajsze odwiedziny by zrobić przy okazji dobry uczynek. Zabrał ze sobą dzieci z Domu Dziecka w Przemyślu.

 

Trening podopiecznych Adama Nawałki rozpoczął się wczoraj o godz. 18.

Premierowi w podróży do Arłamowa, jak poinformowano na Twitterze KPRM, towarzyszyły dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Dom dla dzieci i młodzieży - "MACIEK".

 

Cały trening naszych piłkarzy z jednej z trybun oglądał premier Morawiecki oraz minister sportu i turystyki Witold Bańka. Obaj cierpliwie rozdawali autografy i pozowali z dziećmi do wspólnych zdjęć. Potem rozmawiali z dyrektorem reprezentacji Tomaszem Iwanem.

 

Na treningu obecny był również prezes PZPN Zbigniew Boniek. Był to jeden z dwóch otwartych treningów na zgrupowaniu w Arłamowie. Drugi odbędzie się w niedzielę.

Po treningu, także piłkarze rozdawali autografy i pozowali do pamiątkowych fotografii. Wykonano także wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 

 

 

Wieczorem natomiast na bocznym boisku dzieci z Domu Dziecka rozpoczęły trening z udziałem byłych piłkarzy reprezentacji Polski Tomasza Kłosa i Sebastiana Mili.

 

 

 

Źródło: twitter.com/PremierRP, Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy