Pereira o naczelnym WP: Meller jest dowodem na hipokryzję lewicowych środowisk

Artykuł
Marcin Meller naczelny Wirtualnej Polski
wikimedia

Marcin Meller został wybrany nowym szefem portalu wp.pl. Ma objąć to stanowisko od listopada. Do decyzji odniósł się szef TVP Info Samuel Pereira, który na Twitterze udostępnił szokujące wpisy - cytaty z wiadomości wysyłanych mu przez Mellera. Specjalnie dla portalu TV Republika Pereira skomentował objęcie stanowiska przez Mellera.

- Myślę, że to mianowanie Mellera na szefa WP to odpowiedź na pytanie, skąd się bierze hejt w sieci - przykład idzie z góry - powiedział portalowi TV Republika red Pereira.

- Ludzie z liberalnych i lewicowych środowisk  im bardziej są radykalni i ujawniają swoją nienawiść wobec osób o innych poglądach, tym bardziej mogą liczyć na awanse i gratyfikacje. [...] Meller im bardziej jest radykalny i agresywny, tym bardziej jest doceniany. [...] To wszystko ukazuje tylko hipokryzję tego środowiska.

- Doświadczyłem od Mellera dużo tej nienawiści, powodowanej ksenofobią, rasizmem i nietolerancją. To wszystko co pisał do mnie w prywatnych wiadomościach ujawnia  sposób myślenia i mówienia osób z tych środowisk.

Źródło: Twitter Samuel Pereira (@SamPereira_), Portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy