Pawłowicz: Gasiuk-Pihowicz i Szczerba agresywnie atakowali prezes TK. Czysta nienawiść

Artykuł
Flickr/MEDIA WNET/Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0)

Posłanka Gasiuk-Pihowicz i poseł Szczerba agresywnie, obraźliwie atakują na posiedzeniu Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka prezes TK Julię Przyłębską. Nie oszczędzają też zaszczutych przez opozycję zmarłych sędziów Ciocha i Morawskiego. Czysta nienawiść. Posiedzenie zamknięto – poinformowała prof. Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

Prof. Krystyna Pawłowicz w serii tweetów opisała co działo się podczas posiedzenia Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Posłanka Gasiuk-Pihowicz i poseł Szczerba agresywnie, obraźliwie atakują na posiedzeniu Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka prezes TK Julię Przyłębską. Nie oszczędzają też zaszczutych przez opozycję zmarłych sędziów Ciocha i Morawskiego. Czysta nienawiść. Posiedzenie zamknięto – poinformowała na początku.

Gdy jeden z internautów zapytał o powody zamknięcia posiedzenia i wskazał na rzekomą oznakę słabość prof. odpisała w następujący sposób:

Zamknięto dlatego, że wyczerpały się inne możliwości prowadzenia posiedzenia. Wymienieni w tytułowym tweecie posłowie, a szczególnie p. Gasiuk-Pihowicz przerywała agresywnie i głośno, samowolnie wyłączając mikrofon prezas TK. Nie dawała jej dalej mówić.

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy