Paul McCartney napisał list do Kukiza! Prośba i życzenia na stulecie niepodległości
Paweł Kukiz chwali się w mediach społecznościowych, że otrzymał list od Paula McCartney’a. Muzyk złożył na ręce polskiego polityka apel o ustanowienie dnia Isaaca Bashevisa Singera. Sir McCartney pogratulował też Polsce setnej rocznicy odzyskania niepodległości.
„Nigdy, w najbardziej nawet śmiałej wyobraźni nie pomyślałbym, że w moim życiu nastąpi taki moment, iż będę adresatem listu od Paula McCartney'a, który... ma do mnie prośbę!” – napisał lider Kukiz'15. „I że na moje ręce złoży nam wszystkim życzenia z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości!!!Dziękujemy! – dodał.
W liście wysłanym na adres klubu poselskiego Kukiz'15 w Warszawie Paul McCartney poprosił o pomoc w ustanowieniu dnia 21 listopada dniem Isaaca Bashevisa Singera, żydowskiego pisarza polskiego pochodzenia, laureata literackiej Nagrody Nobla.
Kukiz zadeklarował, że „zrobi wszystko”, żeby spełnić jego prośbę.
Najnowsze
Szczyt Medyczny odbędzie się na początku grudnia
Wraca Siwiec, ten od skandalicznego "parodiowania" Jana Pawła II. Czarzasty tłumaczy kumpla z PZPR
Catherine Zeta-Jones świętuje 25. rocznicę ślubu z Michaelem Douglasem. „Wciąż kocham cię tak samo”