Para prezydencka: niech cały upłynie w zdrowiu, spokoju i wszelkim powodzeniu
Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą złożyli w noc sylwestrową życzenia w mediach społecznościowych.
Drodzy TT-owicze! Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku! Niech cały upłynie w zdrowiu, spokoju i wszelkim powodzeniu. A przede wszystkim niech to będzie, dla PL ????????- dla Wszystkich i dla Każdego, bardzo dobry 2021 rok! Miłego wieczoru sylwestrowego! ???????? pic.twitter.com/f1KU6bSOqO
— Andrzej Duda (@AndrzejDuda) December 31, 2020
Twitter/@AndrzejDuda
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!