"Otwartym tekstem": Przedstawicielom LGBT chodzi o wiele rzeczy, ale przede wszystkim o władzę

LGBT
www.eenews.net

Gościem Ewy Stankiewicz w programie „Otwartym tekstem” był dziś Grzegorz Strzemecki ze Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza Tematem rozmowy była ideologia LGBT i walka o władzę jej przedstawicieli.

- Obowiązuje unieważnienie faktów i logiki, cały świat zaczyna być konstruowany wbrew logice i faktom.
LGBT bezpośrednio wyrasta z marksizmu i ten odłam marksizmu bazuje na unieważnieniu faktów biologicznych – płci. [...] To jest atak na nas i na nasze dzieci, ale i na naszą całą cywilizację.

Czy wszyscy ludzie  równi przed prawem i należy im się szacunek? - Tak, ale dotykamy kwestii równości, która jest narzędziem budowania nierówności. Polityka nierównego traktowania jest nam prezentowana jak polityka równego traktowania.

-Z jakiegoś powodu pozbawia się dziecka prawa do posiadania matki i ojca. Nawet, jak dziecko straci rodziców, to szukamy mu ojca i matki – a nagle to prawo się anihiluje i z niczego powołuje się uzurpacje, że osoby o, tak czy inaczej, zaburzonej seksualności mają prawo do tych dzieci. [...] Dla dzieci poszukujemy rodziny, która jest odpowiednikiem naturalnej rodziny.

- Powstała książka napisana przez wychowanków par homoseksualnych - „Córki Jeftego” - oni apelują, żeby nie legalizować małżeństw homoseksualnych, tam jest mnóstwo przykładów na to, że to nie jest środowisko prawidłowe dla dzieci.

-Przedstawicielom LGBT chodzi o wiele rzeczy, ale w ostatnim poziomie chodzi o władzę.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy