Obchody miesięcznicy smoleńskiej. Mężczyzna wbiegł na pomnik i obrażał prezesa Kaczyńskiego
Podczas miesięcznicy katastrofy smoleńskiej, dziś na Placu Piłsudskiego delegacja na czele z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim złożyła kwiaty pod pomnikiem. W trakcie uroczystości mężczyzna wbiegł na pomnik. Interweniowała policja.
Incydent miał miejsce dziś rano, podczas obchodów miesięcznicy katastrofy smoleńskiej na placu Piłsudskiego w Warszawie. Po mszy świętej, uczestnicy miesięcznicy przeszli pod Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej, aby złożyć kwiaty.
Na monument wszedł mężczyzn i zawołał do prezesa partii rządzącej: "Kiedy wreszcie skończysz tę szopkę?"
— Michał Mazowiecki (@MMazowiecki) 10 maja 2019
BRAWO!!!! CZŁOWIEK NA PEWNO BĘDZIE POTRZEBOWAŁ POMOCY PRAWNEJ I WSPARCIA NAS WSZYSTKICH pic.twitter.com/hN4OsxP85K
Powołując się na relację TVN Warszawa, gdy Jarosław Kaczyński oddawał hołd zmarłym pod Smoleńskiem, na pomnik wbiegł mężczyzna z banerem, na którym wypisano obraźliwe hasła pod adresem prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna krzyczał do prezesa PiS: „Kiedy wreszcie skończysz tę szopkę? Dziewięć lat, kiedy przestaniesz oszukiwać ludzi; gdzie jest wrak?".
Na monument weszło dwóch funkcjonariuszy policji, którzy ściągnęli awanturnika i zaprowadzi go do radiowozu.
Polecamy Posiedzenie Sejmu
Wiadomości
Budka atakował i doczekał się odpowiedzi. "Pamiętacie, jak cynicznie wykorzystywaliście śmierć gangstera do politycznej nagonki?"
SPRAWDŹ TO!
Niebywałe sceny w szkole w Kielnie! Dyrekcja wezwała policję - z uwagi na obecność dziennikarzy [WIDEO]
Andziaks urodziła synka! Gratulacje posypały się z każdej strony. Wśród nich… była i obecna żona Łukasza Schreibera
Najnowsze
Dla Żurka ,,system zadziałał''. Polacy mają inne zdanie: DO DYMISJI!
SPRAWDŹ TO!
Niebywałe sceny w szkole w Kielnie! Dyrekcja wezwała policję - z uwagi na obecność dziennikarzy [WIDEO]
Andziaks urodziła synka! Gratulacje posypały się z każdej strony. Wśród nich… była i obecna żona Łukasza Schreibera