O fantazjach seksualnych jednego z polityków raz jeszcze... Tym razem o przyczynach „zatrucia atmosfery”

Artykuł
Wikimedia Commons

Zaskakującą tezę na temat pogorszenia się atmosfery wewnątrz ugrupowania Kukiz'15 przedstawił Adam Andruszkiewicz. „Odpowiedzialnym za zatrucie atmosfery w Kukiz'15 jest w mojej opinii S. Tyszka, który od początku zajmował się tanim politykierstwem” – wskazuje młody polityk.

„Odpowiedzialnym za zatrucie atmosfery w Kukiz'15 jest w mojej opinii S. Tyszka, który od początku zajmował się tanim politykierstwem. Ponadto prowadzi wewnętrzne wojny w klubie z każdym, kto zyskuje większą sympatię społeczną niż on. Był Liroy, byłem ja, jest Jakubiak...”

– wskazuje Andruszkiewicz na Twitterze.

Przypomnijmy:

Paweł Kukiz w nocy z piątku na sobotę pokazał swój pełen kunszt na Twitterze. Zaatakował on Marka Jakubiaka za to, że ten życzył powodzenia Jakubowi Kulesze, który odszedł z Kukiz'15. Jednak to co napisał Kukiz potem... Słowa brzmią jak fantazje seksualne:

„Taki bacik po pupci.... Widzę to! Wilk w ekstazie (w pończochach), łajany przez Jakubiaka w kadzi, a obok masturbujący się Korwin przy odbycie Kornela. Kto będzie najładniejszy – dostaje wodociągi w Radomiu”.

Adam Andruszkiewicz napisał:

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy