Nożownik z Wągrowca zatrzymany przez policję. Zabił kolegę
Policjanci zatrzymali Tomasza Mazę, który w czasie popołudniowej awantury zabił nożem 37-latka. Ścigany został zatrzymany kilkanaście minut przed godz. 20.00.
Rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak poinformował PAP, że w czwartkowe popołudnie w jednym z mieszkań w Wągrowcu doszło do awantury między dwoma mężczyznami. Poszukiwany ugodził nożem 37-latka, który mimo reanimacji zmarł - powiedział.
Grupa pościgowa policjantów z Wągrowca i Poznania zatrzymała Tomasza M. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo swojego szwagra. pic.twitter.com/CcUXAvonjd
— Andrzej Borowiak (@BorowiakPolicja) September 10, 2020
Tomasz Maza był wcześniej zatrzymywany przez policję w Wągrowcu. Na koncie ma osiem kradzieży pieniędzy z kościelnych skarbon.
Najnowsze
Jeden grosz za kilometr. Ze św. Krzysztofem dla misji
Papież Leon XIV powołał polskiego biskupa do najwyższego trybunału Watykanu
Lewandowski alarmuje: prokuratura ściga wpisy o sprawie sierż. Michała Czabrowskiego
PiS po rozłamie. Gorąca debata w Republice o Kaczyńskim i Morawieckim
Rozłam na prawicy. Andrzej Śliwka: Polacy oczekują od nas jedności, a nie wojny wewnętrznej
Wyciekła notatka z końcówki prezydentury Bidena. Chcieli zachować jak najwięcej nielegalnych migrantów