Nietypowy gość w Warszawie. Zwierzę postanowiło odwiedzić mieszkańców
W czwartek, około godziny 19:00 do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie. Dotyczyło ono pawia znajdującego się na parapecie budynku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Nowy Świat 41.
Po przyjeździe służb okazało się, że na wysokości około pięciu metrów, na parapecie znajduje się paw.
Ptak najprawdopodobniej przybył z parku, który znajduje się w okolicy.
Zwierzę siedziało na parapecie przy oknie znajdującym się na pierwszym piętrze. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce oraz schwytali pawia. Następnie przekazali policji.
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy
Komentarze
Najnowsze
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”