Nietypowa zbiórka złomu. OSP chce w ten zgromadzić środki na nowy wóz
Trwa strażacka zbiórka złomu. OSP chce w ten sposób uzbierać pieniądze na zakup nowego samochodu gaśniczego.
- Do zakupu nowego auta i zamknięcia budżetu zabrakło nam około 250-300 tys. zł. Nie prosząc się, wpadliśmy na pomysł uruchomienia dobrych serc ludzkich. Nie zawiedliśmy się. Zbiórka złomu idzie bardzo dobrze. Każdy może przywieźć go do nas, a jeżeli ktoś posiada więcej złomu, po umówieniu się, podjedziemy, by go odebrać - dodaje kierownik OSP.
Koszt nowego wozu strażackiego to 2 miliony złotych. Jednostka część kwoty otrzymała w ramach krajowego systemu ratowniczo gaśniczego, część dołożył Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi i aleksandrowski magistrat.
Zalegający złom znaleziony podczas wiosennych porządków? Nie wyrzucaj! ⚠️♻️ Oddaj go aleksandrowskim...
Opublikowany przez OSP w Aleksandrowie Łódzkim Czwartek, 22 kwietnia 2021
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem