Niesamowite! Nad kolumbijskim miastem ukazał się ... Chrystus? Zobacz FILM

Artykuł

Poruszenie wywołała chmura. Układające się na niebie i przebijające się przez chmury wiązki światła zostały przez mieszkańców kolumbijskiego miasteczka odebrane jako znak od Boga.

Momentalnie zebrał się tłum ludzi, by uwiecznić na filmie to niezwykłe zjawisko. Na portalach społecznościowych ludzie momentalnie udostępniali ten film. Dla zebranych osób to było oczywiste – odwiedził ich sam Chrystus, by pocieszyć ich w żałobie. 18 kwietnia w wyniku ulewnych deszczy na miasto spadła lawina błota. Zginęło wówczas 17 osób.

„Jezus Chrystus odwiedzał nasze kolumbijskie miasto i uspokoił niebo. Bóg nam pobłogosławił. Niech będzie uwielbiony Pan i Król Wszechświata”.

W filmie można usłyszeć w tle: "O mój Boże, mój błogosławiony Boże, przyjdź tutaj, aby zobaczyć nędzę. Spójrz na to, spójrz na to, błogosław. Chwała Panu”. Inni z kolei mówią: „Ludzie chcą wierzyć, że to znak od Boga. On daje im nadzieję i siłę, by walczyć dalej”.

Nie wszyscy mieszkańcy miasteczka widzieli Boży znak: ‘To jak najbardziej naturalne zjawisko. Nie ma się czym ekscytować”.

Byli też tacy, którzy promienie słoneczne przebijające przez chmurę odebrali jako spisek NASA.

 

Źródło: Mały dziennik

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy