NIESAMOWITE! Jak oddział SAS uratował chrześcijan przed egzekucją z rąk islamistów!
Snajperzy SAS (Special Air Service) uratowali rodzinę irackich chrześcijan, którzy odrzucili przejście na Islam. Egzekucji zapobiegły kule brytyjskich komandosów.
Stacjonująca nieopodal jednostka SAS otrzymała rozkaz uratowania Irakijczyków. Strzałami z ok. 1000 m zastrzelono dwóch terrorystów, którzy trzymali noże na gardłach potencjalnych ofiar.
Reszta zdezorientowanych zabójców z Państwa Islamskiego zaczęła uciekać. Dostali się do ciężarówki, lecz chwilę po tym kierowca został zastrzelony. Później do akcji wkroczyła reszta oddziału SAS, który zneutralizował zabójców. Zginęło 15 terrorystów.
– Mordercy chodzili po wsi i dokonywali egzekucji cywili. Rodziny muzułmańskie oskarżali o szpiegostwo, a chrześcijanom kazali przejście na islam pod groźbą ścięcia głów – pisze Daily Star.
Kara śmierci to groźba dla innych. Państwo Islamskie praktykuje to na terenach zamieszkałych przez chrześcijan. Każą "dobrowolnie" przejść na Islam, nieposłusznych czeka śmierć na oczach najbliższych.
Najnowsze
Dyrektor szpitala: nie wszyscy lekarze będą chcieli pracować za ustaloną stawkę
Agnieszka Grzelak porównała influencerów do lekarzy. "Nawet my nie wiemy, ile żyć mogłyśmy uratować"
Mają prawie 150 lat i przestają istnieć. Zwolnienia grupowe w Metalurgii w Radomsku