"Nie Daj Się Epidemii": W USA nie mówi się już o nowych obostrzeniach
W programie "Nie Daj Się Epidemii" redaktora Marcina Bąka gościem był Maciej Rusiński, przewodniczący klubu Gazety Polskiej w Nowym Jorku. Opowiedział o postrzeganiu koronawirusa i sytuacji politycznej w USA.
#NieDajSięEpidemii | Maciej #Rusiński o sytuacji w #USA: W tej chwili istnieją obawy przed powrotem drugiej fali. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 20, 2020
#NieDajSięEpidemii | Maciej #Rusiński o sytuacji w #USA: Mamy tu oczywiście do czynienia z pewnym już przyzwyczajeniem się, oswojeniem z sytuacją. Nie mówi się już o nowych obostrzeniach.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 20, 2020
#NieDajSięEpidemii | Maciej #Rusiński o sytuacji w #USA: Epidemia z samej natury jest czymś co zaszkodzi urzędującej władzy, każde potknięcie może być wykorzystane - i oczywiście było, każda decyzja może być krytykowana.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 20, 2020
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem