NASZA AKCJA! Rozsyłajmy przemówienie Trumpa - niech wiedzą, co znaczy Polska

Artykuł
Fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Rozpoczynamy akcję, do uczestnictwa w której namawiamy Czytelników Strefy Wolnego Słowa. Apelujmy, abyście umieszczali Państwo na portalach społecznościowych link do artykułu z pełnym tekstem i nagraniem przemówienia prezydenta Donalda Trumpa. Link do artykułu można też rozsyłać za pośrednictwem e-maila i Messengera. Ponieważ nasza akcja jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców Europy i USA, tekst, do którego link zamieszczamy poniżej, jest w języku angielskim!

Lewicowe media, a także niektórzy liberalni politycy z krajów Europy Zachodniej, pozwalają sobie nierzadko na podważanie roli Polski. O tym, że musimy być silni i stanowczy, mówił dzisiaj jednoznacznie prezydent Stanów Zjednoczonych, który odwiedził Warszawę. Donald Trump wielokrotnie podkreślał, że ducha Polaków nikt nie jest w stanie złamać. Jego słowa powinni usłyszeć ludzie na całym świecie - zwłaszcza w pogrążonej w chaosie Europie Zachodniej, która na dodatek chce pouczać innych!

Oto link: http://niezalezna.pl/101788-president-donald-trump-warsaw-and-his-great-speech-poland-europe-and-usa

 – Przez cztery dekady rządów komunistycznych Polska i inne kraje regionu walczyły z próbami wymazania waszej natury, kultury i ludzkości, ale przez to wszystko nigdy nie straciliście ducha. Najeźdźcy starali się was złamać, ale Polski nie da się złamać

 – podkreślił prezydent Stanów Zjednoczonych

Donald Trump wiele razy z uznaniem mówił o Polakach, ich walce o wolności i ideały. Warto, aby słowa prezydenta USA poznali i zapamiętali ci, którzy próbują nam narzucić swoją wolę. Jego słowa zostały entuzjastycznie przyjęte przez Polaków.

UMIESZCZAJ TEN LINK W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH - NIECH MIESZKAŃCY EUROPY ZACHODNIEJ WIEDZĄ, CO O POLSCE MÓWIŁ AMERYKAŃSKI PRZYWÓDCA (tekst po angielsku)

KLIKNIJ W TYTUŁ PONIŻEJ I SKOPIUJ LINK!

President Donald Trump in Warsaw and his great speech on Poland, Europe and USA

Źródło: Telewizja Republika / Niezależna.pl / Strefa Wolnego Słowa

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy