Narodowiec-wynalazca Podlecki ma teorię, dlaczego odwołano izraelską delegację. Wszystko za sprawą Deparchatorów

Artykuł

Marek Podlecki wynalazł deparchator, który ma bronić Polaków przed żydowskimi "atakami hologramowymi". "Naukowiec" ma nawet pewną tezę nt. odwołanej delegacji izraelskiej. Jak wskazuje, to przez uruchomienie Deparchatorów. Dodaje też, że siłą, która może powstrzymać ataki “parchów”, jest … Rosja.

"Niewielka metalowa skrzyneczka, przypominająca kształtem pudełko na buty. Z góry wystają aluminiowe rurki. Zawartość wnętrza pudełka wygląda jak kolekcja rzeczy, które znalazły się tam tylko dlatego, że ktoś w pośpiechu musiał opróżnić pawlacz lub kuchenną szafkę. Po odsłonięciu wieczka zobaczymy plątaninę kabli i dziwną kolekcję niepowiązanych ze sobą przedmiotów. Jest tu np. kuchenne metalowe sitko, elementy lampki nocnej, żarówka, którą można zapalić znajdującym się na obudowie wyłącznikiem, znalazło się nawet miejsce na kawałek starej puszki po coca-coli. Na koniec najważniejsze. Jeśli odwrócimy pudełko do góry nogami, na jego dnie ujrzymy wykonaną z rurek i pomalowaną na czarno gwiazdę Dawida" – kreatywnie obrazuje Deparchator portal niezalezna.pl.

Urządzenie -według autora- pozwala na obronę przed negatywną energią wytwarzaną przez Żydów. W wersji turbo XL urządzenie kosztuje jedynie 2500 zł. Jak opowiada Marek Podlecki w wielu filmikach, które dostępne są w internecie, Żydzi przeprowadzają ataki hologramowe, czasami wykorzystują też złą plazmę. 

Najpoważniejsze ataki wymierzone są w samego wynalazcę Deparchatora: “strzały w odbyt, jakieś ukąszenia energetyczne, jakieś holograficzne metody mają niszczenia samochodów”. Takim atakom podoła jedynie Deparchator w wersji XL. "Jest w stanie otoczyć obronną kulą dobrej plazmy nawet małą wioskę" – wskazuje Podlecki.

"O Marku Podleckim na pewno nie można powiedzieć, że należy do głównego nurtu środowisk narodowych, ale ci, którzy się z tym nurtem identyfikują i zajmują bardziej skrajne pozycje, nie unikają z nim kontaktów. W jednym z internetowych programów wspólnie z Podleckim występował Aleksander Jabłonowski vel Olszański, dość popularny prorosyjski komentator, znany przede wszystkim z tego, że na ekranie zawsze pojawia się w mundurze" – wskazuje portal niezalezna.pl.

W jego filmikach usłyszeć można o wahadełkach, czakramach, duchowej energii i atakach hologramowych. Jednak w odróżnieniu od telewizyjnych wróżów i bioenergoterapeutów leczących dotykiem reumatyzm i rwę kulszową albo zawał serca wykałaczką, Podlecki nawiązuje zawsze do polityki, a jego argumenty są zawsze pewną wersją narracji, którą suflują środowiska narodowe: “Jakieś tam sojusze nie sojusze, które mają nas ochronić rzekomo, że to się wszystko jakoś rozwiąże, my nie musimy nic robić, tylko się patrzeć na to co się dzieje. Słuchajcie, to wszystko są brednie, dezinformacyjne brednie. Wszystko zależy od nas tak naprawdę. Jeżeli ktoś wam wmawia, że jest jakiś sojusz, niech nam pokaże, kto jest w tym sojuszu, po prostu nie ma dowodów na to żadnych”.

Odnosząc się do ostatniej odwołanej delegacji izraelskiej tłumaczy, że uruchomiono Deparchatory.

"Wynalazca Deparchatora jest tylko momentami zabawnym, ale w większości sytuacji bardzo smutnym przykładem negatywnych zjawisk związanych z rozchodzeniem się informacji, które można obserwować na całym świecie. W USA socjologowie i psychologowie zastanawiają się jak możliwe jest to, że w dobie powszechnego dostępu do informacji, jest spora grupa osób, która szczerze wierzy w to, że ziemia jest płaska, a wszelkie dowody na jej kulistość są sfabrykowane przez NASA i CIA. Choć przyczyn ulegania teoriom spiskowym jest wiele, to główną jest kwestionowanie wiarygodności mainstreamowych mediów. Choć ta nieufność jest w wielu wypadkach uzasadniona, to w skrajnej postaci prowadzi do zjawiska, w którym wiarygodność uzyskują niszowe kanały w internecie, przekonujące swoich odbiorców, że tylko one powiedzą im “prawdę, którą przed wami ukrywano”" – czytamy na portalu Niezalezna.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ: Dlaczego odwołano przylot delegacji z Izraela? Narodowiec-wynalazca: to dzięki Deparchatorom!

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy