Na ile wyceniono uczestników Marszu Wolności?
Trzem działaczom Platformy Obywatelskiej i jednemu bezpartyjnemu urzędnikowi zatrudnionym w goleniowskim starostwie, wypłacone zostały diety za udział w zorganizowanym 6 maja w Warszawie przez PO Marszu Wolności - podaje twojeradio.fm.
Około 30 zł na osobę - tyle powiatowym urzędnikom - wicestaroście Tomaszowi Stanisławskiemu, Bogusławowi Zaborowskiemu, Adrianowi Pawłowskiemu oraz Stanisławowi Marciniakowi, z których jedynie ostatni nie jest członkiem Platformy - urząd zwrócił część kosztów udziału w imprezie o mocno politycznym charakterze, która miała miejsce w sobotę.
– Jako powiat otrzymaliśmy oficjalne zaproszenie na to wydarzenie, nie był to więc prywatny wyjazd - tłumaczy twojeradio.fm Stanisławski.
Najnowsze
CENTCOM potwierdza użycie B-2. Uderzenie w program rakiet balistycznych Iranu
Lewica opluwa pamięć o "Żołnierzach Wyklętych" . Mocna reakcja Sasina
Prezydent Nawrocki oddał cześć Danucie Siedzikównie „Ince”