Mularczyk: Trzeba się chronić i dbać o własną odporność
Gościem Magdaleny Bałkowiec w programie "Po południu" był internista i dietetyk dr Michał Mularczyk.
- Trzeba się chronić, dbać o własną odporność - stwierdza dr Michał Mularczyk. A jak? Na pewno nie kupować wszystkich produktów w pobliskim dyskoncie, ale u biorolnika, którego produkty maja wiele witamin i mikroelementów - stwierdza internista.
Dodaje, że jeżeli rolnik bierze produkty od siebie to są lepsze. Jeżeli kupuje w markecie to są takie same jak w pobliskim markecie i proponuje żeby zaopatrywać się u lokalnego rolnika co jest gwarantem zdrowego odżywiania - kończy Mularczyk.
W dalszej części rozmowy Internista przytacza przykład witaminy C, która pomaga walczyć z chorobą, ale nie można jej przedawkować - puentuje dr Michał Mularczyk.
Polecamy Rozprawa ks. Olszewskiego
Wiadomości
Najnowsze
Zabił 4-latkę i ranił resztę rodziny. Sąd zdecydował ws. aresztu dla funkcjonariusza SOP
Miliardy pożyczki i chaos w państwie. Paweł Hreniak z PiS ostro o nowych decyzjach rządu Tuska ws. programu SAFE
Kożuszek: Dyplomacja a la Marianna Schreiber, może nas bardzo drogo kosztować