Moskwa: Alarm bombowy i masowe ewakuacje
W Moskwie trwa seria ewakuacji z powodu zagrożenia bombowego. Z budynku Teatru Wielkiego ewakuowano około 3,5 tys. osób – poinformowała agencja TASS. Alarm bombowy wszczęto w centrach handlowych i hotelach.
W Moskwie o godzinie 19:00 w Teatrze Bolszoj miał rozpocząć się koncert z okazji 100. rocznicy Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Pażdziernikowej. W chwili ogłoszenia alarmu znajdowało się tam około 3,5 tys. osób.
Alarm z powodu zagrożenia bombowego wszczęto również w domu towarowym GUM na Placu Czerwonym i w hotelu Metropol. Obiekty zostały ewakuowane. Na miejsce przybyły służby ratunkowe i psy tropiące. Agencja RIA Novosti, powołując się na źródła w policji, poinformowała, że z centrum GUM i hotelu Metropol ewakuowano aż pięć tys. osób.
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
„Nie chodziło o bezpieczeństwo. Chodziło o polski krzyż”. Mocne oświadczenie ROG
Wojsko od... zbierania butelek. System kaucyjny mocno uwiera żołnierzy
Polki pewnie rozpoczęły turniej w Bangkoku. Czwarte zwycięstwo w Lidze Narodów