Mocne stanowisko Jewish Defense League: Nigdy nie dopuścimy aby Soros wspólnie z osobami o wartościach faszystowskich dokonały czegokolwiek w Polsce

Artykuł

Jewish Defense League wystosował krótkie oświadczenie nt. zmian wymiary sprawiedliwości dokonywanego przez obecny, demokratycznie wybrany rząd Polski.

OŚWIADCZENIE Jewish Defense League

 

Jewish Defense League Polska z wzmożonym zainteresowaniem obserwuje działania tzw. opozycji oraz Fundacji Otwartego Dialogu a zwłaszcza poczynania samej fundacji, gdzie większość darczyńców to osoby z bardzo wschodnio - brzmiącymi nazwiskami.

Ponadto Fundacja której Pani Prezes jawnie odwołuje się do inspiracji faszystowskim banderyzmem i publikuje swoje zdjęcia z  Soros'em, upublicznia " instrukcje krok po kroku " jak zorganizować majdan w Polsce.

Stanowisko JDL zgodnie z naszym mottem "Never Again " jest jasne: nigdy nie dopuścimy aby Soros wspólnie z osobami o wartościach faszystowskich dokonały czegokolwiek w Polsce.

Polska w swej historii już przez faszyzm i komunizm aż nadto wycierpiała dlatego także z całą stanowczością popieramy działania legalnie wybranego rządu Rzeczpospolitej Polskiej.

Z Poważniem,
Jewish Defense League

Źródło: Jewish Defense League

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy