Mazowieckie: karetka zderzyła się z peugeotem. Nie żyje jedna osoba
W Broniszach (woj. mazowieckie) jadąca na sygnale karetka zderzyła się z peugeotem. Na miejscu zginął kierowca samochodu osobowego - poinformował w sobotę kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.
Według nieoficjalnych informacji karetką przewożony był pacjent zakażony koronawirusem.
Kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji przekazał, że do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13.30 w Broniszach na skrzyżowaniu ulicy Poznańskiej z Piastowską.
W wypadku na miejscu zginął kierowca peugeota, pasażerka trafiła do szpitala w stanie zagrażającym życiu.
polsatnews.pl
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź