Mazowieckie: karetka zderzyła się z peugeotem. Nie żyje jedna osoba
W Broniszach (woj. mazowieckie) jadąca na sygnale karetka zderzyła się z peugeotem. Na miejscu zginął kierowca samochodu osobowego - poinformował w sobotę kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.
Według nieoficjalnych informacji karetką przewożony był pacjent zakażony koronawirusem.
Kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji przekazał, że do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13.30 w Broniszach na skrzyżowaniu ulicy Poznańskiej z Piastowską.
W wypadku na miejscu zginął kierowca peugeota, pasażerka trafiła do szpitala w stanie zagrażającym życiu.
polsatnews.pl
Komentarze
Najnowsze
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"