Mazowieckie: karetka zderzyła się z peugeotem. Nie żyje jedna osoba
W Broniszach (woj. mazowieckie) jadąca na sygnale karetka zderzyła się z peugeotem. Na miejscu zginął kierowca samochodu osobowego - poinformował w sobotę kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.
Według nieoficjalnych informacji karetką przewożony był pacjent zakażony koronawirusem.
Kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji przekazał, że do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13.30 w Broniszach na skrzyżowaniu ulicy Poznańskiej z Piastowską.
W wypadku na miejscu zginął kierowca peugeota, pasażerka trafiła do szpitala w stanie zagrażającym życiu.
polsatnews.pl
Komentarze
Najnowsze
Dlaczego syn Fabijańskiego nie został ochrzczony? Aktor zabrał głos: „Nic na siłę”
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu
Już blisko 600 osób nie żyje po trzęsieniu ziemi w Wenezueli [DRAMATYCZNE NAGRANIA]