Mazowieckie: karetka zderzyła się z peugeotem. Nie żyje jedna osoba
W Broniszach (woj. mazowieckie) jadąca na sygnale karetka zderzyła się z peugeotem. Na miejscu zginął kierowca samochodu osobowego - poinformował w sobotę kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.
Według nieoficjalnych informacji karetką przewożony był pacjent zakażony koronawirusem.
Kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji przekazał, że do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13.30 w Broniszach na skrzyżowaniu ulicy Poznańskiej z Piastowską.
W wypadku na miejscu zginął kierowca peugeota, pasażerka trafiła do szpitala w stanie zagrażającym życiu.
polsatnews.pl
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!