Lewandowski z żoną w Halloweenowych przebraniach. Internauci podzieleni

Artykuł
zrzut ekranu: facebook.com/rl9official

Robert Lewandowski pochwalił się na swoim fan page'u na Facebooku zdjęciem na którym widać jego razem z żoną w przebraniach, opatrzone tekstem "why so serious" (dlaczego tak poważnie - przyp.red) będące cytatem z postaci, za którą przebrał się piłkarz.

 

W sieci zawrzało.

Robert Lewandowski zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym przebrany jest za Jokera - postać z filmu, który bije obecnie rekordy polularności.

Na fotografii obok reprezentanta polski jest jego żona Anna (przebrana najprawdopodobniej za Harley Queen - komiksową partnerkę Jokera).

Zdjęcie opatrzono komentarzem "why so serious" znaczącym "dlaczego tak poważnie", będącym charakterystycznym cytatem Jokera.

 

 

Jedni internauci chwalą piłkarza za dystans, inny ganią, za propagowanie Halloween.

- W sumie to mega słabe, że z jednej strony promuje Pan akcję "Nie wstydzę się Jezusa", a z drugiej Halloween. Dwie sprzeczności - napisano w jednym z komentarzy.

- Czy ktoś w końcu pojmie,że można zarazem modlić się 31 a potem iść na imprezę przebierana? A 1.11 najzwyczajniej w świecie iść na cmentarz i się modlić? Pamiętać o zmarłych powinniśmy cały rok nie tylko w te święta. Zresztą szanujmy się wzajemnie jak i nasze poglądy. Świetne przebrania! - pisze użytkowniczka Facebooka.

- Super ! A dla wszystkich świętobliwych tak dla jasności ... Walentynki to również nie Polskie święto więc mam nadzieję , że go nie obchodzicie Halloween to świetna zabawa w przebieranie i dobrą imprezę , a nie czczenie szatana . Ogarnijcie się . Trochę luzu !!! - napisała kolejna osoba pod zdjęciem.

- Co w tym cudownego? Szanuję za grę, karierę. Ale mamy swoje święta, bez szatana - napisał internauta.

 

 

Zdjęcie pojawiło się także na Instagramie Anny Lewandowskiej.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Why sooo serious ? #haloween #halloween2k19 #Joker #trickortreat #harleyquinn #october #halloweencostume #retrovibes #annalewandowska #robertlewandowski

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Paź 30, 2019 o 2:10 PDT

 

Czytaj także:

Zamiast magii i grozy, bale i zabawy. ​Rzecznik KEP: Halloween ma alternatywę, która promuje świętość, radość i dobroć

Źródło: facebook, telewizja republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy