Lawina w Tatrach zasypała dwie osoby. Ratownicy TOPR ruszyli na pomoc
W rejonie Suchego Wierchu Ornaczańskiego w sobotę zeszła lawina śnieżna. Dwie osoby znalazły się pod śniegiem - poinformował ratownik dyżurny TOPR Tomasz Wojciechowski.
Na miejsce lawiniska wyruszyli ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W Tatrach obowiązuje drugi, umiarkowany stopień zagrożenia lawinowego.
PAP/tatromaniak.pl
Komentarze
Najnowsze
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA
Historyczny awans TV Republika. Jesteśmy już w TOP 5 polskich mediów
Matecki nadal na celowniku Tuska. Trwa "produkcja" fikcyjnych dowodów