Lawina w Tatrach zasypała dwie osoby. Ratownicy TOPR ruszyli na pomoc
W rejonie Suchego Wierchu Ornaczańskiego w sobotę zeszła lawina śnieżna. Dwie osoby znalazły się pod śniegiem - poinformował ratownik dyżurny TOPR Tomasz Wojciechowski.
Na miejsce lawiniska wyruszyli ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W Tatrach obowiązuje drugi, umiarkowany stopień zagrożenia lawinowego.
PAP/tatromaniak.pl
Komentarze
Najnowsze
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!
Upał osiągnie apogeum. IMGW ostrzega przed 42 st. C i gwałtowną zmianą pogody