Lawina w Tatrach zasypała dwie osoby. Ratownicy TOPR ruszyli na pomoc
W rejonie Suchego Wierchu Ornaczańskiego w sobotę zeszła lawina śnieżna. Dwie osoby znalazły się pod śniegiem - poinformował ratownik dyżurny TOPR Tomasz Wojciechowski.
Na miejsce lawiniska wyruszyli ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W Tatrach obowiązuje drugi, umiarkowany stopień zagrożenia lawinowego.
PAP/tatromaniak.pl
Komentarze
Najnowsze
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Błaszczak stanął po stronie Nawrockiego. "Zwracam ukraiński order"
Trzaskowski wystawił chronionego sygnalistę. Mężczyzna został wyrzucony z pracy
Historyczny rekord pobity! Mundial przyciąga tłumy kibiców
SPRAWDŹ TO!