Kukiz przerywa wywiad w TV Republika. Do dziennikarki rzuca: Ty PiS-owska ku***

Artykuł
Paweł Kukiz
telewizja republika

„Ty PiS-owska k****” - powiedział Paweł Kukiz do Katarzyny Gójskiej-Hejke, wychodząc ze studia Telewizji Republika.

Rozmowa z Pawłem Kukizem dotyczyła m.in. jednomandatowych okręgów wyborczych, finansowania partii politycznych, układania wyborczych list oraz polityki międzynarodowej.

 

W trakcie wywiadu Paweł Kukiz postanowił przerwać wywiad i opuścić studio Telewizji Republika. Wychodząc rzucił do dziennikarki obraźliwe słowa.

 

Przedstawiciele Pawła Kukiza skontaktowali się z naszą stacją i zażądali wstrzymania emisji wywiadu. Jednak spotkali się ze zdecydowaną odmową.


 

 

Podjąłem decyzję o kandydowaniu i jeżeli wystartuję, to do Sejmu, nie do Senatu zapowiedział Kukiz w programie „W punkt”.

 

Zapytany o to, czy na jego listach znajdą się byli politycy PO czy Ruchu Palikota, muzyk stanowczo zaprzeczył. Przykładamy bardzo dużo uwagi, by takie osoby na litach się nie znalazły. Mamy psychiatrę, który weryfikuje naszych kandydatów stwierdził.

 

Z całą pewnością na czołowych miejscach takich osób nie będzie. Niestety nie mogę zagwarantować, że na którejś liście się tacy nie wślizną – mówił Kukiz, odwołują się do – jego zdaniem – niedoskonałej ordynacji wyborczej.

 

Kampania referendalna jest rozgrywana na korzyść klanów partyjnych. Samo oddzielenie referendów ma za zadanie osłabienie tego 6 września. Są też kretyńsko sformułowane pytania. Mamy plan taki, by zwrócić się do prezydenta Dudy, by połączyć oba referenda i żeby odbyły się oba w październiku mówił Kukiz pytany o stosunek do referendum.

 

Dyskusja stawała się coraz bardziej burzliwa w miarę zgłębiania się w rozwiązania polskiego systemu politycznego. Kukiz zarzucił Katrzynie Gójskiej-Hejke, że uważa polskich obywateli za głupich.

 

Przeszkadza mi zaangażowanie prezydenta Dudy w sprawy Ukrainy. Teraz jest za późno, a tylko prowokuje Rosję. Bardziej niż inwazji rosyjskiej obawiam się niszczenia polskiej żywności i embargo. Od dawna jesteśmy wykluczeni z gry, więc po co teraz wchodzić w sprawy rosyjsko-ukraińskie mówił Kukiz pytany o sprawy Ukrainy i politykę międzynarodową.

 

Czy pani mnie zaprosiła do studia po to, żeby gnębić, czy żeby rozmawiać? Ja już wolę chyba u Olejnik, jak Boga kocham stwierdził gość programu „W punkt” podczas poruszania tematu spraw międzynarodowych.

 

Po około 40 minutach, Kukiz postanowił opuścić studio. Ja nie chcę tego programu rzucił jeszcze do mikrofonu. Obraźliwe słowa padły podczas gdy Kukiz wychodzi ze studia.

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl, telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy