Kluczowe spotkanie polskiej dyplomacji z sekretarzem generalnym NATO
Przed spotkaniem przywódców NATO odbyła się rozmowa prezydenta Andrzeja Dudy, ministrów Antoniego Macierewicza i Witolda Waszczykowskiego z sekretarzem generalnym sojuszu Jensem Stoltenbergiem – podało na Twitterze Ministerstwo Obrony Narodowej.
Prezydent Andrzej Duda oraz inni polscy dyplomaci weźmą udział w dzisiejszym spotkaniu szefów państw i rządów Paktu Północno-Atlantyckiego. Szczyt NATO w Brukseli będzie pierwszym dla nowego prezydenta USA Donalda Trumpa. Wśród tematów wymienia się m.in. kwestie obronności państw sojuszu oraz walkę z terroryzmem.
Przed spotkaniem przywódców #NATOmeeting odbyła się rozmowa @prezydentpl, min.@Macierewicz_A min. #Waszczykowski z sek.gen.@jensstoltenberg pic.twitter.com/mkzXhv8mKq
— Ministerstwo Obrony (@MON_GOV_PL) 25 maja 2017
Twitter/@MON_GOV_PL
Komentarze
Najnowsze
Niezależna.pl: Resort Żurka instruuje sędziów. Do sądów trafił gotowy wzór pisma procesowego ws. ENA
Burza po słowach Zełenskiego. Internauci ostro komentują wystąpienie o "Panteonie Bohaterów"
Nawrocki w Poznaniu na rocznicy Czerwca ’56: komuniści chcieli zabrać nam nie tylko ciało, ale także ducha
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej