Karambol na Dolnym Śląsku. Na S8 zderzyło się kilkanaście samochodów - poważne utrudnienia
Na Dolnym Śląsku, na trasie S8 w okolicy węzła Wrocław Południe, zderzyło się 15 samochodów osobowych i jedna ciężarówka. Kierowców czekają poważne utrudnienia.
Jak podało RMF FM, w karambolu lekko ranne zostały trzy osoby.
Wstępnie informowano, że na S8 zderzyło się 13 samochodów. Teraz wiadomo jednak, ze w wypadku uczestniczyło 15 samochodów osobowych i jedna ciężarówka.
Na skutek zdarzenia, trasa w kierunku Kudowy Zdroju między węzłami Wrocław Zachód i Wrocław Południe jest zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.
O poranku w całym regionie jazdę utrudniały mgły.
Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami na trasie.
Najnowsze
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji