Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni! Niesamowici Polacy!

Artykuł
Twitter/Frank Kowalski

Kamil Stoch zwyciężył w dzisiejszym, ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni i został triumfatorem 65. edycji tej prestiżowej w świecie skoków imprezy! W klasyfikacji końcowej TCS drugi jest Piotr Żyła, czwarty - Maciej Kot.

Polacy zdeklasowali konkurencję w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni! Zwycięzcą 65. TCS został Kamil Stoch, a na drugim stopniu podium stanął Piotr Żyła. Tuż za "pudłem" znalazł się Maciej Kot. Niesamowity występ Polaków w tegorocznej edycji Turnieju przypieczętowało dzisiejsze zwycięstwo Stocha w ostatnim konkursie TCS w austriackim Bischofshofen.

W dzisiejszym konkursie Stoch zapewnił sobie zwycięstwo świetnym drugim skokiem na odległość 138,5 metra. Wyprzedził dziś o niecałe 6 punktów drugiego Michaela Hayboecka. Na najniższym stopniu podium konkursu w Bischofshofen stanął Piotr Żyła, a na 5. miejscu uplasował się Maciej Kot.

Pozostali Polacy dziś znaleźli się na miejscach w drugiej i trzeciej dziesiątce - 18. był Dawid Kubacki, 22. - Jan Ziobro i 24. Stefan Hula.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy