Kamil Stoch dla TVP: Chcę po prostu wygrywać w czystej rywalizacji

Artykuł
Twitter/Frank Kowalski

- Zawsze powtarzam, że chcę po prostu wygrywać w czystej, sportowej rywalizacji. Dziś była ona na najwyższym poziomie, ciśnienie było do samego końca. Starałem się myśleć tylko o sobie, o tym, co mam zrobić - powiedział w rozmowie z dziennikarzami Telewizji Polskiej Kamil Stoch, zwycięzca 65. Turnieju Czterech Skoczni.

Wczoraj Kamil Stoch zwyciężył w konkursie skoków rozgrywanym w austriackim Bischofshofen i tym samym przypieczętował swoje zwycięstwo w 65. Turnieju Czterech Skoczni. To wielki sukces polskiego skoczka.

- Wszystkimi wrażeniami się nie podzielę, bo jest ich tyle. (...) Dziękuję z całego serca mojej rodzinie, trenerom, kolegom z drużyny, wszystkim, którzy włożyli tyle wysiłku, żebym mógł stanąć w tym miejscu - mówił polski skoczek dziennikarzom TVP.

- Zawsze powtarzam, że chcę po prostu wygrywać w czystej, sportowej rywalizacji. Dziś była ona na najwyższym poziomie, ciśnienie było do samego końca. Starałem się myśleć tylko o sobie, o tym, co mam zrobić - dodał Stoch.

- Chcę dalej skakać, tylko to mnie interesuje - powiedział nasz skoczek pytany, jak czuje się w doborowym gronie triumfatorów TCS.

Źródło: tvp.info

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy